RU UA
Ми пропонуємо
СКЛАДАННЯ КОШТОРИСІВ

Надаємо послуги з технагляду за будівництвом, складання, перевірка кошторисів і кошторисної документації в програмних комплексах АВК-3; 5, ІВК.

Виконання функцій Замовника-забудовника і технічний нагляд за будівництвом, реконструкцією та ремонтом

Складання кошторисів, перевірка кошторисів, актів виконаних робіт за наступними напрямками:
  • складання кошторисів на загальнобудівельні роботи: при проведенні робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації, ремонту, технічного переоснащення підприємств, житлових будинків, виробничих приміщень, складів, гаражів, доріг і дорожніх конструкцій, а також окремих комплексів чи видів робіт, пов'язаних з будівництвом об'єктів .
  • складання кошторисів на ремонтно-будівельні роботи: комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачає систематичне та своєчасне підтримання експлуатаційних якостей - роботи по ремонту і обробці квартир, офісних та складських приміщень, виробничих цехів, адміністративних будівель і споруд, а також складання кошторисів при оцінці збитку.
  • складання кошторисів на монтаж внутрішніх інженерних мереж: роботи по освітленню та електропостачанню приміщень, монтаж системи опалення, водопостачання холодного і гарячого, вентиляції та кондиціонування повітря, мереж відеоспостереження, ЛВС,, пожежогасіння і т.д.
  • складання кошторисів на монтаж зовнішніх інженерних мереж: установка систем зовнішнього освітлення, протягування ліній електропередач, будівництво гідротехнічних споруд, насосних станцій, теплових пунктів, газопроводів, регуляторів тиску газу, тунельні відкриті і закриті проходки та ін
  • складання кошторисів на реконструкцію будівель і споруд, монтаж технологічного обладнання, благоустрій (дороги, проїзди, тротуари), озеленення.
Склад кошторисної документації та звітної документації: дефектний акт, договірна ціна, розрахунок прибутку та адміністративних витрат, локальний кошторис ф. 4, підсумкова відомість ресурсів, розрахунок загальновиробничих витрат, довідка про вартість виконаних підрядних робіт КБ-3, акт приймання виконаних підрядних робіт КБ-2в, відомість ресурсів, розрахунок загальновиробничих витрат.

 Ми надаємо професійні послуги в області складання кошторисів на реконструкцію, ремонт та реставраційні роботи будівельним організаціям, архітектурно-дизайнерським бюро, приватним бригадам. Здійснюємо комплексне кошторисне обслуговування за договорами аутсорсингу (віддалений кошторисний відділ) ...

Пропонуємо наші послуги з перевірки будівельних кошторисів для Замовників та Інвесторів. Перевірка кошторису дозволяє виявити в наданих Підрядниками кошторисах відхилення від нормативних розцінок і можливу невідповідність проекту технологічними картами. Перевірка будівельної кошторису  допомагає Замовнику істотно знизити вартість будівельних робіт.

 Вартість послуг по складанню кошторисів, перевірці кошторисів
Головна   |     |  
Будівельні кошториси. Інжиніринг у будівництві.
© 2013